Head vabatahtlikud!

 
Soovin teile meie ühise riigi 100-nda sünnipäeva puhul kõike head ja julgust ning indu ka edaspidi sama suure entusiasmiga meie ühise kodu hea käekäigu eest seista! Nii nagu Eesti Vabariik sündis ärksate Eesti inimeste julgusest võtta vastutus ja ise midagi ära teha, nii seisab meie vabariik täna jätkuvalt kõigi meie ühise panuse najal tugevamana, kui ei kunagi varem.
 
Vabatahtlike panus ja eeskuju, olgu see siis abipolitseiniku, vabatahtliku päästja, kaitseliitlase või ühekordse talgulisena, ongi see, mis teeb Eestist nii erilise, ilusa ja turvalise riigi, kus elada. Meie kõigi vabatahtlike panus on see, mis näitab kirka majakana õiget teed ka meie naabritele ja on kahtlemata eeskujuks tervele maailmale.
 
Jõudu ja rõõmsat meelt meie riigi 100-ndal sünnipäeval!

Lugupidamisega!
 
Rasmus Lahtvee
Eesti Abipolitseinike Kogu
juhatuse esimees
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koostööpartnerid

Liitu meiega!

  • Kas oled abipolitseinik või politseiametnik?
  • Kas tahad abipolitseinike arengus sõna sekka öelda?
  • Kas tahad teada, mida teevad teised abipolitseinikud üle Eesti?

Eesti Abipolitseinike Koguga liitumiseks saatke digitaalselt allirjastatud AVALDUS aadressil kogu@abipolitseikogu.ee. Enne avalduse esitamist tutvu kindlasti ka meie ja tegevusega!

Kui sa veel ei ole abipolitseinik, aga soovid selleks saada siis vaata esimese asjana www.abipolitseinik.ee

Abipolitseiniku tegevust reguleerivad peamiselt Abipolitseiniku seadus ja Korrakaitseseadus.