If Kindlustus käivitas koostöös Eesti Abipolitseinike Kogu ja teiste organisatsioonidega septembris kampaania, kus otsiti neid tublisid inimesi, kes Eesti turvalisemaks muutmisel vabatahtlikuna oma aega panustavad.

Kokku saabus üle 60-ne loo, kus tõsteti esile tublisid ja tavalisi inimesi, kes tegutsevad abipolitseinikena, priitahtlike päästjatena, kaitseliitlastena või on muul moel julgenud märgata ja sekkuda, et muuta ümbruskond turvalisemaks.

8. novembril 2017 kutsus If Kindlustus need inimesed Lennusadamasse, et suruda kätt ning tõsta neid inimesi esile. Nende seas oli ka mitmeid abipolitseinikke, kelle tegevust on märgatud ja esile tõstetud.

Abipolitseinike Kogu juhatuse liige Indrek Saluvee tänas omalt poolt tänuüritusel kõiki vabatahtlikke selle eest, et nad leiavad võimaluse oma pere ja vaba aja arvelt välja tulla ning anda oma panus kogu Eesti turvalisemaks muutmisel.

Abipolitseinikud teevad aastas 76 tuhat tundi vabatahtlikku tööd. Nagu ütles Politsei- ja Piirivalveameti peadirektor Elmar Vaher on see 68. politseiniku tööaeg või näiteks võrreldav Paide politseijaoskonna aasta töötundidega. See on suur ja väga oluline vabatahtlik panus meie kõigi kodu turvalisemaks muutmisel.

 

Eesti Abipolitseinike Kogu
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koostööpartnerid

Liitu meiega!

  • Kas oled abipolitseinik või politseiametnik?
  • Kas tahad abipolitseinike arengus sõna sekka öelda?
  • Kas tahad teada, mida teevad teised abipolitseinikud üle Eesti?

Eesti Abipolitseinike Koguga liitumiseks saatke digitaalselt allirjastatud AVALDUS aadressil kogu@abipolitseikogu.ee. Enne avalduse esitamist tutvu kindlasti ka meie ja tegevusega!

Kui sa veel ei ole abipolitseinik, aga soovid selleks saada siis vaata esimese asjana www.abipolitseinik.ee

Abipolitseiniku tegevust reguleerivad peamiselt Abipolitseiniku seadus ja Korrakaitseseadus.