Käesoleva 2017. aasta augusti kuust asus Eesti Abipolitseinike Kogu tegevjuhi kohuseid täitma Kerli Dello.

Kerli on varem Eesti meedias töötanud juba aastast 1994. Ta alustas meediavaldkonnas Rakvere kohalikus raadiojaamas ja on tänaseks muuhulgas olnud 10 aastat uudisteankur Eesti Rahvusringhäälingus. Rahvusringhäälingus töötades tegi ta kokku kuus hooaega liiklussaateid (Tänavaristlejad, Rula ja Ratas), ning tänu pikaajalisele heale koostööle Politsei- ja Piirivalveametiga tunneb ta nii politsei struktuuri kui ka inimesi, kes seal töötavad.

Täna töötab Kerli Eesti Kaitseväes Staabi- ja sidepataljoni Teavituskeskuse produtsendina. Tema töö sisuks on meediasõdurite väljaõpetamine ning teleprojektid Kaitseväe ja tsiviilmeedia vahel. Tal on meedia ja turunduse valdkonnas suur ja mitmekesine kogemustepagas, mida nüüdsest ka abipolitseinike heaks rakendada. „Usun, et laia silmaringi ja suure tutvusringkonnaga hea suhtlejana on Kerli panus suurepäraseks täienduseks Eesti Abipolitseinike Kogu vabatahtlike liikmete tegevusele,“ ütles Eesti Abipolitseinike Kogu juhatuse esimees Rasmus Lahtvee. "Tema panus on Eesti Abipolitseinike Kogu jaoks vajalik eelkõige seetõttu, et meie lähituleviku väljakutsed sisaldavad endas vajadust abipolitseinike tööd ja panust veelgi rohkem avalikkuse ette tuua ja seda loomulikult positiivses valguses. Just siin on Kerli oskusteave ja tutvused selles osas hindamatuks abiks," lisas Rasmus Lahtvee.

Eesti Abipolitseinike Kogu
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eesti Abipolitseinike Kogu tegevust toetab Siseministeerium

Koostööpartnerid

Liitu meiega!

  • Kas oled abipolitseinik või politseiametnik?
  • Kas tahad abipolitseinike arengus sõna sekka öelda?
  • Kas tahad teada, mida teevad teised abipolitseinikud üle Eesti?

Eesti Abipolitseinike Koguga liitumiseks saatke digitaalselt allirjastatud AVALDUS aadressil kogu@abipolitseikogu.ee. Enne avalduse esitamist tutvu kindlasti ka meie ja tegevusega!

Kui sa veel ei ole abipolitseinik, aga soovid selleks saada siis vaata esimese asjana www.abipolitseinik.ee

Abipolitseiniku tegevust reguleerivad peamiselt Abipolitseiniku seadus ja Korrakaitseseadus.