26.-27. september 2014 toimus Järvamaal Türi-Allikul Eesti Abipolitseinike Kogu liikmete juhtimiskoolitus.

Reede õhtul toimus lisaks meeldivale saunaõhtule ka Kogu juhatuse koosolek vabas õhkkonnas, kus kõik liikmed, kes kohale tulid, said osa juhatuse liikme Rasmus Lahtvee ülevaatest selle kohta, mis seni abipolitseinike järjepideva arengu heaks tehtud on.

Laupäeval tutvustas koolitaja Juhan Aus üle Eesti kõigist neljast prefektuurist kokku tulnud osalejatele juhtimisfunktsioone ja nende kasutamise mõtet, konstruktiivse tagasiside reegleid ja erinevaid tehnikaid ning analüütilise otsustamise põhimõtteid ning etappe. Lisaks kinnistati uued teadmised erinevate asjakohaste ja lõbusate harjutustega.

Koolituse järel uuris nii mõnigi osaleja võimalusi, kuidas sarnase sisuga õpetust oma töötajatelegi korraldada ja tekkis mitmeid mõtteid, mida järgmistel kordadel ette võtta, õppida, uurida ja harjutada.

Juhtimisteemadele lisaks käsitleti nädalavahetusel veel ka värbamise põhimõtteid, et politseilisest tegevusest huvitatud vabatahtlikud veelgi rohkem abipolitseiniku tee valiksid.

Eesti Abipolitseinike Kogu tegevust toetab Siseministeerium
www.siseministeerium.ee

Koostööpartnerid

Liitu meiega!

  • Kas oled abipolitseinik või politseiametnik?
  • Kas tahad abipolitseinike arengus sõna sekka öelda?
  • Kas tahad teada, mida teevad teised abipolitseinikud üle Eesti?

Eesti Abipolitseinike Koguga liitumiseks saatke digitaalselt allirjastatud AVALDUS aadressil kogu@abipolitseikogu.ee. Enne avalduse esitamist tutvu kindlasti ka meie ja tegevusega!

Kui sa veel ei ole abipolitseinik, aga soovid selleks saada siis vaata esimese asjana www.abipolitseinik.ee

Abipolitseiniku tegevust reguleerivad peamiselt Abipolitseiniku seadus ja Korrakaitseseadus.